Prodej květin, zasenic, cibulovin, keřů a stromků Wieder E-shop

Okrasná školka Oldřišov Wieder

Okrasná školka Oldřišov Wieder

Navštivte nás!

JARNÍ SEZÓNA a PODZIMNÍ SEZÓNA:
(duben - červen a září - říjen)
Pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
Sobota: 8:00 - 12:00 hodin

PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA:
(červenec a srpen)
Pondělí - pátek: 8:00 - 15:30

MIMO SEZÓNU
(březen a listopad)
Variabilní dle počasí:
Pondělí - pátek: 8:00 - 15:30

Nebo nakupujte v našem eshopu
Prodej květin, zasenic, cibulovin, keřů a stromků Wieder E-shop

Okrasná školka Oldřišov Wieder Okrasná školka Oldřišov Wieder

ADR
ČOI se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha, IČO 00020869, internetová adresa http://www.coi.cz, bližší informace naleznete rovněž na internetových stránkách http://adr.coi.cz je kontaktním místem podle Nařízení Evropského parlementu a Rady (EU) č.524/2013 ze dne 21.5.2013 o řešení spotřebitelských sporů je určena pro řešení spotřebitelských sporů (tzv. ADR).

U České obchodní inspekce má spotřebitel možnost podat návrh prostřednictvím on-line formuláře dostupného na internetových stránkách České obchodní inspekce https://adr.coi.cz/cs.

Spotřebitel může podat návrh u České obchodní inspekce nebo pověřeného subjektu nejpozději do 1 roku ode dne, kdy uplatnil své právo, které je předmětem sporu u prodávajícího poprvé.

Jestliže sporné strany nejsou spokojené s kvalitou mimosoudního řešení spotřebitelského sporu a domnívají se, že v průběhu řízení došlo k porušení Pravidel pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů, mohou podat stížnost na adresu Ministerstva průmyslu a obchodu nebo na emailovou adresu adr@mpo.cz.
NÁVŠTĚV

Wieder Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com